Diyet Yemek Servisleri

Diyet Yemek Servisleri

Birçok yemek servisi veren diyet sitesi mevcuttur. Bütçenize ve zevkinize uygun olanını seçmek size kalmıştır. Şimdiden herkese Afiyet Olsun.

Günümüzde insanların yemek yapmaya vakit ayıramadığı zamanlar olabilir. Bu durumlarda hemen herkesin yardımına koşan birçok yemek servisi vardır. 

Bu makalemizde ülkemizde bulunan diyetlere özel yemek hizmeti sağlayan, yemek servislerini anlatıyoruz. 

MFB Nedir?

Adrese Teslim Diyet Yemek Servisi firması MFB’yi, sağlıklı beslenme bilincini yaymak ve uygulanmasını kolaylaştırarak bireylerin özel ve genel gereksinimlerine uygun beslenirken sadece kilolarını değil genel sağlık durumlarını da iyileştirebilmeleri amacıyla 2008 yılında kurulan bir uygulamadır.

MFB Sistemi Nasıldır?

7 farklı MFB beslenme programını inceleyip ihtiyaçlarınıza en uygun pakete karar verip seçiyorsunuz.

Günlük toplam kalori miktarınızı belirleyip seçiyorsunuz.

Sırasıyla, günlük öğün sayınızı, süresini (10, 30 veya 60gün), haftada 5 veya 7 gün teslimat seçeneklerinden birini, teslimat saat aralıklarından birini, ilk teslimat tarihinizi seçin.

Sepete ekleyin ve ödeme sayfasına geçerek kredi kartıyla 3D  Secure Sistemi üzerinden satın alma işleminizi tamamlayın.


Üretim ve Teslimat

Yemekleriniz, MFB mutfağında, hijyenik koşullarda hazırlanıp özenle pişiriliyor, geri dönüşümlü kaplarımızda hot sealing teknolojisi ile paketleniyor.

MFB Paket Ücretleri Ne Kadar ?

MFB Paketleri 62 liradan başlamaktadır. Tam gün incecik eko paketi 62 lira iken, 108 liralık tam gün beslenme paketi de bulunmaktadır.

Mealbox Nedir?

Kişiye özel tek kullanımlık sağlıklı kağıt kaplarda, usta şeflerin ellerinden hazırlanan ve her gün değişen restoran kalitesindeki yemekleri kapınıza sıcak olarak teslim etmektedir.


Mealbox da yemekleri sıcak ve soğuk öğün olarak sipariş edebilir veya çeşitli kampanyalarından faydalanabilirsiniz. 1 günlük deneme kampanyasının yanı sıra 10 günlük, 1 aylık veya 45 günlük abonelikler satın alabilirsiniz.

Mealbox Abonelik Ücretleri Ne Kadar?

Günlük abonelik 46.90 dan başlamaktadır. 10 günlük deneme paketi ise 539 liradır.

Rafinera Nedir?

Rafinera; yaşam stilinize uygun, kalorisi hesaplanmış, sağlıklı ve dengeli beslenme prensibine göre hazırladığı beslenme paketlerini ve soğuk sıkım tekniği ile hazırlanan taze meyve sebze sularını kapıya kadar getiren bir servistir.


1100 kcal, 1500 kcal, 1900 kcal den oluşan menüleri vardır. 

Paket satın almak isterseniz, günlük kalori ihtiyacınızı hesaplayıp buna uygun paketler seçebilirsiniz.

Rafinera Paket Ücretleri Ne Kadar?

5 öğünlük ve 1100 kalorilik bir paket 55 lira iken, yüksek voltaj paketi 189 liradır.

Fedbox Nedir?

Fedbox mutfak ekibi tüm enerjisini size doğru kaloride, mevsimine uygun, en lezzetli yemeği bozulmadan ulaştırmak için harcar. Diyetisyen, gıda mühendisi ve alanında uzman şeflerimizden oluşan

Fedbox Mutfak Ekibi,enerjinizi ve hastalıklara karşı direncinizi arttırırken, sağlıklı beslenmeyi hayat tarzınız haline getirip, ideal kilonuza keyifle ulaşmanız için her zaman yanınızdadır


Fedbox da kendi bilgilerinizi yazıp ihtiyacınız olan kalori miktarını öğrendikten sonra, size uygun olan paketleri denemeye başlayabilirsiniz.

Fedbox Paket Ücretleri Ne Kadar?

1100 kalorilik bir günlük paket 46 lira iken, 3000 kalorilik bir günlük paket 72 liradır.

Uzun Lafın Kısası


Birçok yemek servisi veren diyet sitesi mevcuttur. Bütçenize ve zevkinize uygun olanını seçmek size kalmıştır. Şimdiden herkese Afiyet Olsun...

Yorumlar (0)
Henüz yorum yok
Görüşünüzü Paylaşın